Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Pietrzykowice - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Biurowiec Pietrzykowice

Pietrzykowice,dolnośląskie

6 900 000 zł4 662 m² 1 210,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Doskonała lokalizacja logistyczna | Bezpośredni dostęp do Autostrady A4 Nowoczesny i funkcjonalny obiekt komercyjny o łącznej powierzchni 4 662 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Wyzwolenia

Wisła(Pietrzykowice + 22 km)

8 998 000 zł4 462 m² 2 016,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 517 m²

Uwaga;Okazja.W weekend zarabiasz tyle, co inni w miesiąc-gotowy biznes w Wisle z ogromnym potencjałem rozbudowy czeka na inwestora z wizją!. 1.);Powód sprzedaży: przejście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Budynek użytkowy

Nowa Wieś(Pietrzykowice + 24 km)

315 000 zł266,50 m² 1 181,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Nowa niższa cena! wyłączność. Idealne miejsce do prowadzenie działalności gospodarczej. Do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem handlowo-usługowym, dwukondygnacyjnym w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wrocław

Krzyki,Wrocław(Pietrzykowice + 13 km)

4 500 000 zł520 m² 8 653,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - wolnostojący obiekt biurowo magazynowy. To funkcjonalna hala magazynowo-usługowa o powierzchni 254 m , uzupełniona przestronnymi pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Bielsko-Biała

Bielsko-Biała(Pietrzykowice + 16 km)

9 000 000 zł2 670 m² 3 370,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 367 m²

Oferujemy do sprzedania obiekt o charakterze produkcyjno-magazynowym atuty: - hala O łącznej powierzchni 2 670 M 2 - grunt O powierzchni 73 ary - Obiekt pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Krakowska

Andrychów(Pietrzykowice + 23 km)

2 150 000 zł946 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:472 m²

W skład oferty wchodzą dwa połączone budynki o łącznej powierzchni użytkowej 946 m , usytuowane na działce 805 m : 1. Kamienica z 1900 roku 3 kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Budynek użytkowy, ul. Brossa

Krzyki,Wrocław(Pietrzykowice + 13 km)

3 750 000 zł349,25 m² 10 737,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:798 m²

0% prowizji od strony kupującej. Do sprzedania budynek biurowy W zabudowie bliźniaczej w budynku dwu lokalowym na Wrocławskich Krzykach, usadowiony na działce 798 m2 (działka do wspólnego.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław(Pietrzykowice + 13 km)

4 000 000 zł400 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

Polecam na sprzedaż nowoczesny ( wybudowany w 2014 roku ) Hostel we Wrocławiu na działce o pow. 700 m2. W skład obiektu wchodzą dwa nowo wybudowane budynki o łącznej pow. około 400.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kryniczno

Kryniczno(Pietrzykowice + 17 km)

675 000 zł1 314 m² 513,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 240 m²

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   budynki pod inwestycje - hale! Do sprzedania 3 duże budynki gospodarcze o wymiarach 432 m2, 615 m2, 267 m2 położone na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Fabryczna,Wrocław(Pietrzykowice + 13 km)

13 000 000 zł3 000 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży obiekt magazynowo- biurowy o powierzchni łącznej 3000 m , położony na działce 4600 m (pełna własność) Część magazynowo- produkcyjno- wystawiennicza.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Pietrzykowice

Pietrzykowice,dolnośląskie

4 000 000 zł1 270 m² 3 149,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

New Place Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż budynek biurowo-produkcyjny o powierzchni 1270m2, znajdujący się na działce o powierzchni 1800m2 położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Pietrzykowice

Pietrzykowice,dolnośląskie

2 025 000 €6 409 m² 316 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek magazynowy o powierzchni 6 400m2 na terenie przemysłowym ok. 11 700m2, położonym 9 km na południowy zachód od centrum Wrocławia, zaledwie 1 km od zjazdu z autostrady A4.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij