Mieszkanie, ul. Szmaragdowa
Szmaragdowa, Pietrzykowice, dolnośląskie
- 950 000 zł
- 69,40 m²
- 13 689 zł/m²
Monika Łabęska-C...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Szmaragdowa
Szmaragdowa, Pietrzykowice, dolnośląskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Mieszkanie, ul. Szmaragdowa
Zaktualizowane: 22 maja 2026
950 000 zł 69,40 m² 13 689 zł/m²
parter/1
3
2025
przynależne na terenie ogrodzonym
nowe wykończone
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/1Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonymStan mieszkania:
nowe wykończoneSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 950 000 zł (13 689 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania Pietrzykowice)
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 69,40 m², 3 pokoje; stan: nowe wykończone
- okna: plastikowe
- Budynek: rok budowy: 2025
- dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 0/1, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, ogródek
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (3 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Home Partner, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 21104
Lokalizacja
- Adres: Szmaragdowa, Pietrzykowice, Kąty Wrocławskie, wrocławski, dolnośląskie
- Otoczenie: cicho
Opis nieruchomości
MIESZKANIE 3-POKOJOWE Z OGRODEM, PIETRZYKOWICE, 5 KM OD GRANIC WROCŁAWIA
RYNEK PIERWOTNY
BEZ PODATKU PCC i BEZ PROWIZJI, BEZCZYSZOWE
Przedmiotem sprzedaży jest świeżo wykończone mieszkanie wysokim standardzie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,40 m2.
Mieszkanie znajduje się na parterze w inwestycji, której budowa zakończyła się w grudniu 2025 roku. Budynek kameralny, 2 lokalowy. Każde mieszkania ma osobne wejście z chodnika. (...)